Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jak jsme kupovali pánvičku - podruhé

6. 9. 2007

Tak opět jedna příhoda ze života….už mám pánvičky dvě….smůla mě asi miluje….jel jsem na jih na naší pobočku a společně s naším IT odborníkem na virtuálno jsem se domluvil, že budeme spát někde v centru malého městečka zvaného Kaplice, abychom mohli jít večer na skleničku….

Už jsem tady jednou spal a v tom penzionu netekla teplá voda, takže jsme ho škrtli ze seznamu společně s dalšími již profláklými hotely a pensiony. Holčina, která zde pracuje na naší pobočce nám tedy zamluvila tříhvězdičkový pension  „Na Horské“, také v centru, jen trošku problém s parkováním, s tím že tam už spal lecjaký manažer, všem se líbilo, bez problémů atp. a že by to mělo být  být lepší než posledně....

I podlehli důvěřivý panáčci lákavé nabídce a co se nestalo…..

Ajťák přijel o den dřív a hned druhý den si stěžoval, že mu tekla jen vlažná voda, ale jinak prej dobrý….okamžitě to reklamoval, holčina od nás žhavila linku protože jí to samotnou pěkně štvalo…..majitel nejdříve zkoušel fígle, které se nejspíše učí na nějakých seminářích – prý neumíme pustit sprchu, že se musí zmáčknout nějaká páčka, a že to je průtokáč a kdesi cosi. Když jsme se nedali tak se dušoval, že to s do večera opraví a moc a moc se omlouval, a že prej má přijít ajťák na večeři.

Makali jsme do noci - pracujícím rukama se tímto omlouvám - a ani jsem si neposlal řidiče pro klíč od pokoje, nechaj mi ho prý na ajťákovo pokoji. V jednu v noci přijedeme do penzionu a opravdu nevypadal špatně – zvenku. Klíč jsem skutečně našel v ajťákovo pokoji a odešel se podívat na svůj pokoj. Ale co se nestalo, zámek nešel odemknout, zkoušeli jsme to všemožně a dělali u toho tak trochu vyrvál. Asi po třech minutách se z pokoje ozvalo: „Pánové, jste si jistí, že máte klíč od správného pokoje?“ Nejsme blbci, odpovídám:“To je můj pokoj a vy mi spíte v posteli“. Pán ale asi neměl náladu, či co.

ObrazekNaštěstí nacházím telefonní číslo na majitele a tahám ho z postele, přijede prý za pět minut…..Venku je kosa, jdeme k ajťákovi trochu se ohřát. Odchází na záchod a za chvilku se vrací, tvář strhanou smíchy, brečí jak malá holka…Prý sere a kouká na opravenou sprchu…..teď už tam ten průtokový ohřívač mini rozměrů není vůbec….hadičky na vodu jsou schované za zrcadlem, voda neteče…..bomba….

Majitel skutečně dodržuje svůj časový plán a přichází právě včas….pokleslá ramena, ďes v očích, jakoby nesl tíhu celého světa.

Trošku ho dusíme i když o sprše ještě neví…beru si klíč od pokoje a ajťák se ho ptá, co ta sprcha….Odpovídá s jistotou: „Spravená, ne?!“ Vedeme ho do koupelny a ten jeho výraz stojí za to..…no naše slzné kanálky dostávají zabrat…. Chce se revanšovat, už neví co by…dusíme ho dál….prý večeře a tak….Zkouším mezitím telku – na všech kanálech stejný program – zrnění….majitel bleskem instaluje anténu a s pocitem dobře odvedené práce povídá: „A je to“ Odpovídáme, že stejně jdeme spát. Nakonec prý: „Mohl byste se vysprchovat u kolegy?“ Ajťák nechce chodit přes venkovní terasu, tak ho beru na noc k sobě. Jsem prostě dobrák....Majitel odchází s otázkou, že pokud by mohl ještě něco pro nás udělat, ať si řekneme…..Ajťák na to „prozatím by stačil funkční ovladač k TV“…bohužel, majitel tento úkol nezvládá.

Teplá voda teče – protože je však průtokáč děsně malej, mají na to i spešl sprchovou hlavici – mini rozměry, mini dírky – sprchuju se pár minut a připadám si jako v mlze…..kontroluju zda jsem už alespoň trochu vlhký…..no děs…. Jdeme spát, ještě to trochu probíráme, já si pak chviličku povídám s pavoučkem v rohu….. Ráno jdu vrátit klíč, nikde nikdo, jen v kuchyni hlasy…..pochybuje, že zde někdy byla hygiena......a HCCP normy..… uklízečka si přebírá klíče do svých  gumových rukavic. Rychle pryč, ať stačí uklidit a nalákat další zájemce o pánvičky…. 500 Kč za noc, doporučuju…  Kolda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

vyjímka potvrzuje pravidlo

(Magda, 18. 9. 2007 14:13)

Cha,a pak že za peníze si dobrodružství nekoupíš.....

Super

(Leňous, 7. 9. 2007 11:21)

No Kolibříku, kloubouk dolů. Vedeš ve sbírce. pápá

:o)))

(Plha, 7. 9. 2007 9:35)

Tak to je pánvička do sbírky! Máš na památku aspoň přívěšek od klíčů? Za chvíli budeš mít doma muzeum pánviček!!
Jen tak dál, člověka dycky nejvíc potěší neštěstí druhých! A tohle bylo fakt legra :o)))))))