Jdi na obsah Jdi na menu
 


MlejnFest 2009

11. 9. 2009

Dne 19. září 2009 se pořádá 2. ročník hudebního festivalu MlejnFest na Červeném mlýně u Ždánova. Po nultém a prvním ročníku zde tentokrát vystoupí šest hudebních uskupení různých žánrů...máte se opravdu na co těšit.

 

Obrazek

Na festivalu zahrají:

Ragulin, Dýně ze Kdyně, Lenka & K. band, Mandala, Million $, Zrcadla

 

Jak se k nám dostanete? Z kruhového objezdu v Draženově odbočíte směrem na Ždánov a poté co projedete celou vesnicí se ještě před posledními baráky za vsí dáte vlevo polní cestou, po cca 700 metrech přijedete na mlýn. Určitě vám napomohou cedule, které zde budou rozmístěny.

 

 

Obrazek

Určitě jste si všimli zvláštního čtverečku, který se objevil na plakátě vlevém dolním rohu. Jedná se QR, neboli quick response kód, který slouží nejen pro uživatele mobilních telefonů s naistalovanou QR reader aplikací, která po vyfocení kodu dokáže tento rozluštit. Používá se na výrobcích, najdete ho v katalozích firem a např. při posledním vystoupení Michaela Jacksona byl tento kod uveden na jeho plakátu, kdy se uživatelé po vyfocení kodu dostali na stránky odkud mohli stahovat tapety, zvonění a dozvěděli se informace ze zákulisí...Jdeme s dobou a proto jsme se rozhodli umístit tento kod i na náš plakát. V kodu je uvedena adresa tohoto příspěvku a my věříme, že ti kdo tento kod použijí nebudou litovat a dozví se něco více o vystupujících kapelách a zanechají zde popř. i upřímný komentář.

A po festu zde přibudou i nějaké ty fotky...

Příjemný zážitek  přejí  pořadatelé Dany, Kouďa, Plha a Kolibřík

 

Náhledy fotografií ze složky MlejnFest 2009

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář